Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”

W dniu 17.04.2023 r., odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupnie Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Zgodnie z planem o godzinie 9.00, koordynator Gminny przywitał wszystkie uczestniczące zespoły uczniów. Eliminacje zostały przeprowadzone w dwóch grupach. Pierwsza grupa to uczniowie kl. IV – VI, natomiast druga grupa to uczniowie kl. VII – VIII.
W trakcie eliminacji panowała atmosfera skupienia i koncentracji na zadaniach konkursowych. Zespoły zostały bardzo dobrze przygotowane do turnieju, ponieważ różnice punktowe pomiędzy rywalizującymi zespołami było bardzo niewielkie.

W tym roku eliminacje Gminne w grupie pierwszej i grupie drugiej wygrały zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, prowadzone przez p. Martę Potępę. Gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki w eliminacjach powiatowych!

Drużyny gospodarzy, czyli naszej szkoły, zajęły drugie miejsce w grupie I i trzecie miejsce w grupie II. Przy tak wyrównanej stawce jest to bardzo dobry wynik i napawa optymizmem w następnych eliminacjach. Naszą Szkołę reprezentowali w gr. I: Martyna Dziuba, Maja Bąk, Przemysław Mędrak, Jakub Zając, w grupie II: Natalia Dziuba, Natalia Bielenda, Przemysław Chłanda.      

Przygotowanie uczniów do turnieju i koordynowanie eliminacji Gminnych, p. Antosz Witold.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

Opracował: Witold Antosz