„Mama – nasz Anioł” – Powiatowy Dzień Mamy w Kupnie

Dnia 24 maja uczestnicy projektu „Jednym Dźwiękiem Wyłamuję Drzwi” w ramach programu „Równać Szanse 2017”  wystąpili  w powiatowych obchodach Dnia Matki, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Kupnie.

Jednym z utworów które zaprezentowali to m.in. piosenka „Bieszczadzkie Anioły”, która już niebawem ukaże się na płycie. Ostatnim utworem była jakże piękna i  wzruszająca piosenka Wojciecha Młynarskiego  „Nie ma jak u Mamy”. Te piosenki wprawiły w zachwyt  naszą wspaniałą publiczność  –  przede wszystkim zaproszone Mamy a także  pan Poseł  na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej- Zbigniew Chmielowiec, burmistrz Kolbuszowej  p. Jan Zuba, Starosta kolbuszowski  p. Józef Kardyś, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej  p. Krzysztof Wilk oraz przewodnicząca Sejmiku Wojewódzkiego p. Dorota Draus.
Nie zabrakło również delegacji z poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich jak również naszych  wspaniałych mam. Występ nie odbyłby się bez naszej niezastąpionej grupy, która pomagała nam w przygotowaniach i wspierała nas podczas występu, panu Czesławowi Łopacie i pani Ewie Siembidzie, którzy nas przygotowali .  Pozwoliło nam nabrać więcej wiary w siebie i „wyłamać” kolejne drzwi. Na scenie wystąpił również nasz Zespół Pieśni i Tańca „Lesianie”.

Zdjęcia możecie oglądać tutaj 🙂

Anna Mazan