Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

17 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupnie, odbyły się Gminne Eliminacje do „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Turniej  ten rozgrywany jest w dwóch grupach wiekowych grupa I uczniowie z kl. IV – VI i grupa II uczniowie klas VII – VIII Szkoły Podstawowej.

Turniej cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów Szkół Podstawowych, drużyny są bardzo dobrze przygotowane aby wyłonić zwycięskie zespoły w obu grupach trzeba było przeprowadzić dogrywkę o pierwsze miejsce, różnice punktowe miedzy drużynami  były na poziomie jeden dwa punkty.

W grupie I kl. IV – VI najlepszą drużyną okazał się Team z SP w Kolbuszowej Górnej, a w drugiej grupie kl. VII – VIII wiekowej najlepszą drużyną okazała się drużyna z SP w Kupnie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze drużyny z gr. I i gr. II otrzymały jeszcze okazałe puchary, ufundowane przez organizatora Gminny Eliminacji.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu oraz  dla ich opiekunów którzy przygotowali uczniów.

Organizacja i przeprowadzenie Gminnych Eliminacji „Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym””,

Koordynator Gminny: Witold Antosz oraz p. Jaromir Wojtas

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

Antosz Witold