Dzień Dziecka w Energylandii

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kupnie już kolejny raz Dzień Dziecka świętowali  w Energylandi. Bardzo wcześnie rano zajęli miejsca w autokarach i pomimo tak wczesnej pory wszyscy byli w bardzo dobrych nastrojach. Droga przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Po załatwieniu formalności biletowych i odliczeniu końcowych minut  do godziny 1000, wszyscy udali się na teren parku rozrywki Energylandia, gdzie czekały na nich wspaniałe atrakcje. Po ustaleniu godziny obiadu i przypomnieniu o zasadach bezpieczeństwa w czasie korzystania z atrakcji parku rozrywki, przyszedł czas na spełnianie małych i dużych marzeń. Już wcześniej w czasie przygotowań i podróży można było usłyszeć plany zwiane z korzystaniem z poszczególnych atrakcji, oczywiście największym powodzeniem wśród uczniów cieszyły się nowośc,i a przede wszystkim SPEED WATER COASTER.

Trudno by wymieniać wszystkie atrakcje przygotowane dla odwiedzających park rozrywki, ale posiłkując się opinią naszych uczniów „tego nie da się opisać słowami to trzeba przeżyć na własnej skórze, bo można oglądać reklamy i słuchać opowiadań kolegów, ale jak sam nie doświadczysz to tego nie ogarniesz”, w takim i podobny tonie wypowiadali się uczniowie po powrocie z Energylandi.

Droga powrotna obfitował w wiele ciekawych opowieści, każdy miał swoją ciekawa historię i niezapomniane przeżycia. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i wyrażali chęć powtórzenia takiej wycieczki. Droga powrotna przebiegła chyba jeszcze szybciej, bo dzieci ciągle opowiadali o swoich wrażeniach i doświadczeniach.

Serdeczne podziękowania dla Panów kierowców za bezpieczna podróż, opiekunom za wzorowe sprawowanie opieki a wam uczniowie za wspaniałe zachowanie i świetna atmosferę i zabawę w czasie wycieczki!

Zdjęcie grupowe zobaczycie tutaj 🙂

Witold Antosz