Dzień Dziecka w Energylandii

 1 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kupnie świętowali Dzień Dziecka w Energylandii, w największym w Polsce Parku Rozrywki w Zatorze. Dzień dla uczestników wycieczki zaczął się wcześnie, bo już o 545 autokary z uczniami obrały kurs na Zator. Droga przebiegła szybko i bezpiecznie. Punkt dziesiąta otworzono bramki parku i wpuszczono wszystkich oczekujących na wejście.

Park Energylandia, nie tylko ze względu na obszar, który zajmuje, ale przed wszystkim na atrakcje jakie serwuje gościom, zasługuje na miano największego parku rozrywki, co potwierdzają wypowiedzi uczestników wycieczki z Kupna. Aby opisać wszystkie rozrywki, jakie oferuje Energylandia, potrzeba bardzo dużo miejsca i czasu – należy to po prostu zobaczyć i doświadczyć fizycznie oferowanych atrakcji. Dodatkowo Dzień Dziecka zafundował wiele dodatkowych niespodzianek dla dzieci, co jeszcze uatrakcyjniło pobyt w parku.

Czas przeznaczony na pobyt minął bardzo szybko i trudno było opuszczać Energylandię, ale praktycznie wszyscy uczestnicy zapowiadali, że bardzo chętnie chcą powtórzyć taka imprezę. Powrót do domu przebiegł bardzo sprawnie, spokojnie i bezpiecznie. Wszyscy uczestnicy wycieczki wracali w wesołych nastrojach i wymieniali się wrażeniami z ciekawie spędzonego Dnia Dziecka.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników wycieczki: uczniom za wzorowe zachowanie i wspaniałą i bezpieczna zabawę, opiekunom: p. Annie Marek, p. Annie Matwijec, p. Bogusławie Bajor, p. Elżbiecie Stadnickiej, p. Arturowi Brandysowi
i p. Witoldowi Antoszowi, za zorganizowanie i sprawowanie opieki w czasie wycieczki. Panom kierowcom dziękujemy za bezpieczny transport!

Zdjęcia możecie oglądać tutaj 🙂

Opracował: Witold Antosz