Challenge “Niebieskie Motyle 2021”

Dzieci z oddziału zerowego wraz z wychowawcą   z największą przyjemnością i ochotą włączyły się do akcji na rzecz osób ze spektrum autyzmu w ramach #challangeniebieskie motyle2021. Jest to inicjatywa, której celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Akcja  zorganizowana jest przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

 Bardzo dziękujemy  za nominację Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Rusinowskiej.

Do dalszego wykonania zadania nominujemy:

– Szkołę Podstawową im. Szarych Szeregów w Kolbuszowej Górnej

– Szkołę Podstawową  im.  Marii Konopnickiej w Domatkowie

– Parafialne  Przedszkole im. św. Jana Chrzciciela w Kupnie

Zapraszamy Nominowanych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni?  To bardzo proste.

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko .
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

  1. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  2. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  3. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

Alicja Kret