Andrzejki na sportowo

W dniu 28 listopada 2018, roku odbyła się już druga edycja Andrzejkowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupnie, której organizatorem był UKS „KUPNO”. W rozgrywkach uczestniczyło sześć drużyn harcerskich, które wystawiły „szóstki” do udziału w zawodach.

Pani Dyrektor Elżbieta Chmielowiec powitała przybyłych gości i skierowała kilka ciepłych i serdecznych słów do uczestników turnieju. Następnie była odprawa i apel harcerski, który przyjmował druh harcmistrz Mariusz Szamraj. Sprawy organizacyjne kolejność rozgrywek oraz zasady gry podał p. Witold Antosz.

  W czasie rozgrywania zawodów kibice bardzo aktywnie dopingowali swoje drużyny, a zawodnicy pokazali wysoki poziom gry i walczyli o każdy punkt. Widać było zaangażowanie na boisku, i dążenie do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. W czasie trwania turnieju panowała wspaniała atmosfera na boisku jak również na trybunach. Uczestnicy turnieju mieli zapewniony posiłek oraz ciepłe i zimne napoje. I miejsce w turnieju piłki siatkowej zajęli gospodarze – UKS Kupno, II miejsce 18 DW „Agat” a III 13DSH im. Mieczysława Orłowicza. Gratulujemy!

 Była to też okazja aby wszystkim uczestnikom przypomnieć, że świętujemy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości Przez Polskę.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i ich opiekunom oraz tym, którzy włączyli się w organizację II Edycji Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP Kupno.

Zdjęcia możecie oglądać tutaj 🙂

Witold Antosz