Akcja Talenciaki

Nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła uczestniczyła w akcji Lidla, która była dedykowana polskim szkołom – „Szkoły Pełne Talentów”.  Akcja polegała na przekazywaniu „Talenciaków” – specjalnych kuponów, które otrzymywaliśmy od społeczności uczniowskiej Naszej Szkoły, Rodziców Naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Po informacji wysłanej do uczniów i rodziców że szkoła przystąpiła do w/w akcji, popłynęła rzeka „talenciaków”, które wrzucano do specjalnych oznakowanych pudełek lub przynoszono bezpośrednio do szkolnego koordynatora akcji. Dzięki pomocy uczniów kl. VII i VIII a szczególnie  – Przemysława Chłandy , Mateusza Gorzelanego i Sebastiana Gorzelanego którzy wprowadzali kupony na konto szkoły. Bez wątpienia liderem w ilości przekazanych talenciaków była kl. II z p. Alicją Kret.

Program lojalnościowy „Szkoły pełne talentów” został oparty na znanej formule benefitów za zrobione zakupy. Za produkty kupione w Lidlu między 5 września a 13 listopada br., otrzymywało się –   „talenciaki”,  które następnie przekazywane były do wybranej szkoły. Nasza szkoła zebrała ……, które wymieniła na nagrody: Głośnik multimedialny, dalmierz analogowy, zestaw „Tangramów” – układanka logiczno – matematyczna.

Pozyskane  nagrody – pomoce dydaktyczne będą wykorzystywane przez uczniów w trakcie zajęć dydaktycznych – wychowawczych.

        Bardzo serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy bardzo licznie i z dużym zaangażowaniem włączyli się w akcję pozyskania  cennych pomocy dydaktycznych.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj

Koordynator szkolny –  Witold Antosz