UKS „KUPNO” Siatkówka przez duże „S” Hala Podpromie

Czytając tytuł można by wnioskować, że zawodnicy UKS „KUPNO”, rozegrali perfekcyjny spektakl siatkarski na parkiecie Hali Podpromie. Jeszcze nie tym razem, chodzi oczywiści o to, że wierni kibice z UKS „KUPNO”, bardzo gorąco kibicowali zawodnikom ASSECO RESOVIA RZESZÓW w meczu Plus Ligi Siatkówki z BKS Visła Bydgoszcz w dniu 6 listopada 2019 roku.

Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 20.30, zawodnicy obu drużyn bardzo skupieni rozpoczęli spotkanie. Pierwsze piłki nie nastrajały optymistycznie bo cały czas utrzymywała się przewaga gości. Jednak atmosfera stworzona na trybunach przez kibiców, oraz coraz lepsza gra zawodników gospodarzy doprowadziła do przewagi w końcówce pierwszego seta i dała zwycięstwo rzeszowianom. Pozostałe sety przebiegały pod kontrolą zawodników Asseco Resovia co przełożyło się na wynik 3:0 dla gospodarzy.

Pomimo późnej pory, wszyscy byli w bardzo dobrych nastrojach i bardzo żywo komentowali na gorąco poczynania zawodników na parkiecie. Do naszego sektora zawędrował wilk – oczywiście Maskotka Sovik, który bardzo chętnie pozował do zdjęć i zachęcał do jeszcze gorętszego kibicowania.

Był to już kolejny wyjazd UKS – u na mecz Asseco Resovia Rzeszów i to już chyba tradycja, że za każdym razem jest to mecz wygrany przez gospodarzy.

Zdjęcia zobaczycie TUTAJ 🙂

Witold Antosz