UKS Kupno znowu kibicuje Asseco Resovii

3 listopada kibice Asseco Resovi Rzeszów, a zarazem członkowie UKS KUPNO (sekcji siatkarskiej) wybrali się na mecz Plus Ligi Siatkówki Asseco Resovia – MKS Będzin. O godzinie 1530 autokar pojawił się przed budynkiem szkoły w Kupnie. Zniecierpliwione dzieci wbiegły do autokaru i każdy zajął swoje miejsce. Droga do Rzeszowa minęła na ożywionej dyskusji o obecnej sytuacji w Asseco w lidze, o której można powiedzieć, że jest trudna. Po dotarciu na parking Hali Podpromie wszyscy udali się na do środka, gdzie na parkiecie siatkarze obu drużyn prowadzili rozgrzewkę, a sala wypełniała się powoli kibicami.  Po prezentacji zawodników
i sędziów którzy mieli prowadzić mecz piłki siatkowej została odśpiewany hymn Asseco Resovi, a następnie rozpoczął się spektakl siatkarski. Przez cały pierwszy set Asseco narzuciło swój styl gry i był to pokaz siatkówki na bardzo wysokim poziomie, ale
w końcówce seta chyba brakło zimnej krwi i nasi ulegli 35 : 33. Wynik pierwszego seta świadczy o bardzo zaciętej końcówce. Drugi
i trzeci set niestety też należał do gości.

Pomimo porażki wodowisko dostarczyło wielu wspaniałych emocji, które na długo pozostaną w pamięci naszych kibiców. Sposób zachowania się fanów i sympatyków siatkówki dla pokonanych napawa optymizmem i daje dowód, że jesteśmy kibicami „na dobre
i na złe”.

Po zakończonym meczu nasi kibice udali się na sesję zdjęciową z zawodnikami Asseco Resovi i po autografy. Następnie wszyscy udali się do autokaru i w drodze do domu z dużym ożywieniem komentowali akcje na boisku. Oczywiście wszyscy byli zgodni, że trzeba powtórzyć wyjazd na kolejny mecz Asseco Resovi i to jeszcze w tym sezonie, co zapewne uda się zrealizować, gdyż jest zaplanowany kolejny wyjazd na mecz.

Organizacja i opieka w czasie wyjazdu na mecz p. Witold Antosz i p. Artur Brandys.